Save the date | 30 sept. - 2 okt. 2022 Second Home Beurs, Utrecht

Wij ontmoeten u graag in Utrecht

Graag nodigen wij u uit Center Parcs Vastgoed te bezoeken op de Second Home Beurs in Utrecht op 30 september of 1 of 2 oktober a.s. tussen 10.00 - 17.00 uur. Wij zijn blij en verheugd dat ons team dit jaar weer aanwezig is op deze leuke en vooral gezellige beurs.

Afbeelding
Robin p4
Nieuwsbericht

Center Parcs Vastgoed op Second Home Beurs, Utrecht

Graag nodigen wij u uit Center Parcs Vastgoed te bezoeken op de Second Home Beurs in Utrecht op 30 september of 1 of 2 oktober a.s. tussen 10.00 - 17.00 uur. Wij zijn blij en verheugd dat ons team dit jaar weer aanwezig is op deze leuke en vooral gezellige beurs.

U vindt ons in standnummer 325, tegenover het terras naast de wijnbar. In onze stand worden onder andere de projecten Center Parcs Park Eifel en Otium Leisure Resort Roosendaal uitgelicht. Ook wordt een speciale financieringshoek ingericht waar u terecht kunt met al uw financieringsvragen.

Bent u geïnteresseerd in één van onze projecten in verkoop of bent u benieuwd naar een recreatief vastgoed investering? Loop dan gerust onze stand binnen. Onze vastgoedadviseurs zijn u graag van dienst en kijken graag samen met u naar uw persoonlijke investeringsmogelijkheden.

Bovendien kunt u de beurs gratis bezoeken door u aan te melden via onderstaande knop. Na het achterlaten van uw gegevens ontvangt u de gratis toegangskaarten per e-mail.

Wij ontmoeten u graag op 30 sept, 1 of 2 okt. a.s. in Utrecht!

Gratis toegangskaarten

Geschreven door

CP Vastgoed
Center Parcs

Center Parcs